یکشنبه 07 خرداد 1402
«مهار تورم، رشد تولید»
آخرین بروزرسانی: 1402/03/06 14:36
  • 1402/03/02 - 22:31
  • - تعداد بازدید: 57
  • - تعداد بازدیدکننده: 40
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

هشتاد و پنجمین ملاقات عمومی استاندار بوشهر برگزار شد

هشتاد و پنجمین ملاقات عمومی استاندار بوشهر برگزار شد.

هشتاد و پنجمین ملاقات عمومی استاندار بوشهر برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی استانداری بوشهر، احمد محمدی زاده در حاشیه هشتاد و پنجمین ملاقات عمومی با تاکید بر لزوم ارتباط مستقیم مسئولان با مردم اظهار داشت: ارتباط چهره به چهره سبب می‌شود که مشکلات، با جزئیات منتقل شود و قطعا تصمیمات بهتری نیز اتخاذ می‌شود.

 

وی افزود: در ملاقات‌های چهره به چهره، مدیران مرتبط نیز حضور دارند و فی‌المجلس، تصمیمات لازم گرفته می‌شود و بر اساس برنامه زمان‌بندی، نسبت به رفع مشکلات مردم اقدام می‌شود.

 

استاندار بوشهر خاطر نشان کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی استان و فرمانداران و مدیران شهرستانی نیز باید با ارتباط بی‌واسطه با مردم، نهایت تلاش خود را برای رفع دغدغه‌های شهروندان به کار گیرند.

 

در ملاقات عمومی استاندار بوشهر، ۱۵ نفر از مناطق مختلف شهری و روستایی استان بوشهر، مشکلات خود را در حوزه‌های مسکن، تسهیلات بانکی، اشتغال، درمان، سرمایه‌گذاری، کشاورزی و ...مطرح کردند و استاندار بوشهر نیز دستورات لازم را خطاب به مدیران حاضر صادر کرد.

 

بر اساس این گزارش، تاکنون ۸۵ جلسه ملاقات عمومی استاندار بوشهر در دفتر استاندار و در شهرستان‌ها و بخش‌ها برگزار شده و بیش از یک‌هزار و ۲۷۴ نفر از مردم استان، مشکلات خود را به طور مستقیم با مدیر ارشد استان مطرح کرده‌اند.

  • گروه خبری : استاندار,گزارش تصویری
  • کد خبر : 36432
کلمات کلیدی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

تنظیمات قالب

سامانه ی گفتگوی آنلاین