یکشنبه 09 بهمن 1401
تولید،دانش بنیان، اشتغال آفرین
آخرین بروزرسانی: 1401/11/09 23:29
  • 1401/10/28 - 15:15
  • - تعداد بازدید: 48
  • - تعداد بازدیدکننده: 40
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
معاون عمرانی استاندار بوشهر تاکید کرد:

لزوم گسترش فرهنگ مشارکت در ساخت فضاهای آموزشی در استان بوشهر

معاون عمرانی استاندار بوشهر بر لزوم گسترش فرهنگ مشارکت در ساخت فضاهای آموزشی در استان بوشهر تاکید کرد.

معاون عمرانی استاندار بوشهر بر لزوم گسترش فرهنگ مشارکت در ساخت فضاهای آموزشی در استان بوشهر تاکید کرد.

 

به گزارش روابط عمومی استانداری بوشهر، محمدهادی رستمیان در آیین تجلیل از خیران مدرسه‌ساز اظهار داشت: خیران مدرسه‌ساز نقش مهمی در تامین فضای آموزشی دارند و اجر معنوی بالایی خواهند داشت.

 

 معاون امور عمرانی استاندار بوشهر با اشاره به توسعه پایدار و نقش آن در دیگر حوزه‌ها خاطرنشان کرد: توسعه پایدار منجر به عزت، اقتدار، رفاه، آسایش و سربلندی جامعه شده و توسعه دیگر بخش‌ها را نیز فراهم می‌کند.

 

رستمیان زیربنای توسعه همه جانبه را مبنای توسعه علمی دانست و بیان کرد: توسعه علمی جز با فراهم شدن زیرساخت‌ها محقق نمی‌شود که در این راستا زیرساخت سخت‌افزاری و نرم‌افزاری در توسعه علمی نقش مهمی ایفا می‌کند.

 

وی خدمات خیران مدرسه‌ساز را مورد ستایش قرار داد و تصریح کرد: ساخت مدرسه با مشارکت خیران در  توسعه علمی و همه جانبه کشور نقش اثرگذاری دارد که مشارکت خیران مدرسه‌ساز درخور تحسین و ستایش است.

 

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر بر توجه به ترویج فرهنگ مشارکت در ساخت مدرسه و فضای آموزشی و تجهیزاتی تأکید کرد و گفت: اصحاب رسانه در این عرصه باید بیشتر نقش‌آفرینی کنند.

 

رستمیان کیفیت ساخت مدارس در استان بوشهر را مطلوب دانست و خاطرنشان کرد: با تلاش و مشارکت خیران و سازمان نوسازی و توسعه، مدارس خوب و باکیفیتی ساخته شده است.

  • گروه خبری : معاون عمرانی ,گزارش تصویری
  • کد خبر : 28598
کلمات کلیدی
مجید رضایی
خبرنگار

مجید رضایی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

تنظیمات قالب