یکشنبه 09 بهمن 1401
تولید،دانش بنیان، اشتغال آفرین
آخرین بروزرسانی: 1401/11/09 19:49
  • 1401/11/01 - 15:37
  • - تعداد بازدید: 70
  • - تعداد بازدیدکننده: 60
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
استاندار بوشهر تاکید کرد

ضرورت تسریع در اجرا طرح راهسازی محور شنبه دشتی به باغان جم

استاندار بوشهر بر تسریع در اجرا طرح راهسازی در محور شنبه به جم را مورد تاکید قرار داد و گفت: تکمیل طرح راهسازی مسیر سرچشمه به باغان زمینه کوتاه شدن مسیرهای مختلف شهرستان جم و دشتی از جمله شنبه را فراهم می‌کند.

استاندار بوشهر بر تسریع در اجرا طرح راهسازی در محور شنبه به جم را مورد تاکید قرار داد و گفت: تکمیل طرح راهسازی مسیر سرچشمه به باغان زمینه کوتاه شدن مسیرهای مختلف شهرستان جم و دشتی از جمله شنبه را فراهم می‌کند.

به گزارش روابط عمومی استانداری بوشهر، احمد محمدی‌زاده در نشست با گروه جهادی نجوا، یکی از برنامه‌های مهم گروه‌های جهادی را خدمت‌رسانی به مناطق محروم و کم برخوردار دانست و اظهار داشت: گروه‌های جهادی منشا کارها و خدمات مهم و ارزشمندی در جامعه هستند که خدمات آنان درخور ستایش است.

وی با اشاره به استقرار گروه جهادی نجوا در منطقه شنبه و طسوج شهرستان دشتی تصریح کرد: فعالیت‌های اجتماعی گروه جهادی نجوا در سه بخش درمانی، حقوقى و مشاوره‌ای سبب رضایت‌مندی مردم شده و انتظار می‌رود این خدمات ادامه داشته باشد.

‌استاندار بوشهر ادامه داد: همان گونه که زکات فعالیت پزشک و طبابت خدمات‌رسانی رایگان به جامعه هدف است، این مهم زمینه فراهم کردن آرامش روحی و روانی گروه‌های جهادی را ایجاد می‌کند.

محمدی‌زاده از رفع محرومیت و توسعه طرح‌های عمرانی در روستاها و شهرهای کم‌برخوردار خبر داد و بیان کرد: توسعه زیرساخت‌های اقتصادی در روستاها یکی از اولویت‌ها و برنامه‌های استان بوشهر است که در این راستا طرح‌های مهمی بر اساس ظرفیت مناطق اجرایی شده است.

وی با اشاره به اجرا طرح راهسازی در محورهای منطقه شنبه به جم تصریح کرد: تکمیل طرح راهسازی مسیر سرچشمه به باغان زمینه کوتاه شدن مسیرهای مختلف شهرستان جم و دشتی از جمله شنبه را فراهم می‌کند.

استاندار بوشهر با بیان اینکه بخش شنبه ظرفیت مهمی در تولید محصولات کشاورزی دارد گفت: با تکمیل جاده سرچشمه به ریز و باغان به سرچشمه تحول مهمی در کوتاه شدن جاده‌های مواصلاتی در حمل محصولات کشاورزان به بازارهای هدف فراهم می‌شود.

محمدی‌زاده اثرگذاری خدمات گروه‌های جهادی را مورد اشاره قرار داد و خاطرنشان کرد: گروه‌های جهادی با رابطه قلبی با جامعه هدف، اثرگذاری مهمی در خدمات‌رسانی به مردم دارند و حرف و عمل پیوند می‌خورد.

انتهای پیام/

  • گروه خبری : استاندار,گزارش تصویری
  • کد خبر : 28646
کلمات کلیدی
امین رجب زاده
خبرنگار

امین رجب زاده

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

تنظیمات قالب