یکشنبه 07 خرداد 1402
«مهار تورم، رشد تولید»
آخرین بروزرسانی: 1402/03/06 14:36
  • 1401/11/13 - 12:54
  • - تعداد بازدید: 1275
  • - تعداد بازدیدکننده: 1251
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
استاندار بوشهر :

عملیات اجرایی طرح پرورش ماهی در قفس در تنگستان آغاز شد

استاندار بوشهر گفت: به مناسب دهه فجر انقلاب اسلامی عملیات اجرایی طرح پرورش ماهی در قفس با سرمایه‌گذاری یک‌هزار میلیارد ریال در تنگستان آغاز شد.

استاندار بوشهر گفت: به مناسب دهه فجر انقلاب اسلامی عملیات اجرایی طرح پرورش ماهی در قفس با سرمایه‌گذاری یک‌هزار میلیارد ریال در تنگستان آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی استاندارری بوشهر، احمد محمدی‌زاده در آیین آغاز عملیات اجرایی مزرعه پرورش ماهی در قفس دربندر عامری شهرستان تنگستان اظهار داشت: این طرح که در هشت مایلی بندر رستمی قرار دارد با ظرفیت اسمی ۲هزار تن و سرمایه گذاری ۱۰۰ میلیارد تومان زمینه اشتغال ۴۰ نفر را فراهم می‌کند.

وی با اشاره به اقدامات دولت در 44 سال گذشته تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران در این 44 سال پس از پیروزی انقلاب دائما در حال جنگ نظامی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی بوده اما همچنان اتفاقات بزرگی را رقم زده است.

استاندار بوشهر با تاکید بر موفقیت‌های حاصله نظام مقدس جمهوری اسلامی نسبت به حکومت شاهنشاهی اضافه کرد: این تفاوت یک حکومت منحوس و وابسته به آمریکا و اسراییل با حکومت مردم پایه است.

محمدی زاده با تاکید بر اینکه اکنون اول کار نظام جمهوری اسلامی است، عنوان کرد: از این به بعد اتفاقات بزرگ‌تری رقم خواهد خورد و اکنون نیز طلیعه پیروزی با اقدامات انجام شده آشکار است.

وی با تاکید بر اینکه مبنای دولت آیت الله رئیسی در استان بوشهر و کشور توجه به سرمایه‌گذاری بخش خصوصی است، افزود: برای خانواده شهدا و ایثارگران که خالصانه پای کشور ایستادند و اکنون برای سرمایه‌گذاران بخش خصوصی که سربازان جنگ اقتصادی هستند، فرش قرمز پهن می‌کنیم.

انتهای پیام/

  • گروه خبری : استاندار,اینفو گرافی
  • کد خبر : 34077
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

تنظیمات قالب

سامانه ی گفتگوی آنلاین