یکشنبه 07 خرداد 1402
«مهار تورم، رشد تولید»
آخرین بروزرسانی: 1402/03/06 14:36
  • 1402/03/02 - 10:24
  • - تعداد بازدید: 16
  • - تعداد بازدیدکننده: 16
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
فرماندار جم:

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نقش مهمی در تربیت آینده‌سازان کشور دارد

فرماندار جم گفت: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نقش مهمی در تربیت آینده‌سازان کشور دارد.

به گزارش ورابط عمومی فرمانداری جم؛ سید محمد احمدپور در نشست با مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان گفت: امروز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نقش بسیار مهم بر سلامت کودکان و نوجوانان و آموزش آینده سازان کشور دارد.
وی افزود: مسئولان مربوطه باید با برگزاری کلاس ها و دوره های آموزشی، تربیتی و فرهنگی با مخاطبان خود ارتباط چهره به چهره و نزدیک برقرار کنند. کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با پرورش نسل آینده می‌تواند گام های موثری در راستای تعالی و توسعه کشور بردارد و نیاز است توجه ویژه‌ای به این حوزه فرهنگی شود.

احمدپور افزود: مربیان و دست اندرکاران کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در راستای کشف استعدادهای نوجوانان و پرورش آنها در راه رشد و پیشرفت جامعه تلاش کنند.

فرماندار جم با اشاره به اهمیت مسائل فرهنگی گفت:  در این خصوص تمام مسئولان موظف به همکاری و اقدام لازم می باشند و باید با تهاجم فرهنگی دشمنان مقابله شود وی از مدیر کل خواستار توجه بیشتر به شهرستان جم شد.

همچنین رسولی مدیر کل کانون پرورش فکری ضمن ارائه گزارشی از وضعیت حوزه کاری خود از حمایت و توجه فرماندار به اهمیت نقش کانون تشکر کرد و افزود: امید است در سال جاری بتوانیم با حمایت فرماندار خدمت به جامعه هدف را به نحو احسن انجام دهیم.

  • گروه خبری : فرمانداری جم
  • کد خبر : 36422

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

تنظیمات قالب

سامانه ی گفتگوی آنلاین