یکشنبه 09 بهمن 1401
تولید،دانش بنیان، اشتغال آفرین
آخرین بروزرسانی: 1401/11/09 19:49
  • 1401/10/26 - 00:21
  • - تعداد بازدید: 20
  • - تعداد بازدیدکننده: 18
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
فرماندار تنگستان:

۱۰۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات وزارت راه و شهرسازی به پروژه راه اهرم به فراشبند اختصاص یافت

فرماندار تنگستان گفت : ۱۰۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات وزارت راه و شهرسازی، به پروژه راه اهرم به فراشبند اختصاص یافت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تنگستان-  فرماندار تنگستان،عنوان داشت : ۱۰۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات وزارت راه و شهرسازی، به پروژه راه اهرم مرکز شهرستان تنگستان در استان بوشهر به فراشبند در شهرستان فارس اختصاص یافت.

احمد لطفی  اظهار کرد: با پیگیری های علی نیکزاد نائب‌رییس اول مجلس شورای اسلامی که از پروژه‌های کلان شهرستان تنگستان بازید کرد، این اعتبار برای واریانت قسمتی از این مسیر که در حال حاضر پیمانکار آن فعال است، اختصاص یافت و بعنوان نقطه حادثه‌خیز مسیر، زودتر از قسمت‌های دیگر آن اجرایی می شود.
وی اضافه کرد: همچنین با پیگیری نائب‌رییس اول مجلس شورای اسلامی، پروژه بزرگراه اهرم به برازجان که مدت هاست با وجود اتمام زیرسازی، معطل قیر بوده، قیر مورد نیاز برای آسفالت قسمت‌های باقی‌مانده پروژه تامین شد.


فرماندار تنگستان تصریح کرد: علی نیکزاد نائب‌رییس اول مجلس شورای اسلامی به همراه نماینده دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر، مدیران کل راه و شهرسازی، راهداری، آبفا و آب منطقه‌ای استان بوشهر، با حضور در تنگستان، از پروژه‌های این شهرستان بازدید میدانی و اقداماتی برای رفع مشکلات این پروژه ها بعمل آوردند.

 

انتهای پیام/

  • گروه خبری : فرمانداری تنگستان
  • کد خبر : 28524
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
خبرنگار

مدیر سیستم

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

تنظیمات قالب