یکشنبه 09 بهمن 1401
تولید،دانش بنیان، اشتغال آفرین
آخرین بروزرسانی: 1401/11/09 19:49
  • 1401/10/28 - 13:23
  • - تعداد بازدید: 29
  • - تعداد بازدیدکننده: 28
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
استاندار بوشهر:

کلید واحدهای مسکونی شهرستان دشتی تا پایان سال جاری تحویل متقاضیان می‌شود

استاندار بوشهر گفت: کلید واحدهای مسکونی شهرستان دشتی تا پایان سال جاری تحویل متقاضیان می‌شود.

استاندار بوشهر گفت: کلید واحدهای مسکونی شهرستان دشتی تا پایان سال جاری تحویل متقاضیان می‌شود.

 

به گزارش روابط عمومی استانداری بوشهر، احمد محمدی زاده در بازدید از طرح جهش تولید مسکن در شهرستان دشتی اظهار داشت: طرح جهش تولید مسکن از طرح‌های ارزشمند دولت سیزدهم است که در استان بوشهر نیز با شتاب مناسبی در حال اجراست.

 

وی افزود: تاکنون ساخت ۱۲ هزار واحد مسکونی در شهرستان‌های مختلف استان بوشهر، عملیاتی شده و در حال ساخت است و تا پایان سال جاری نیز عملیات اجرایی بخش دیگری از واحدهای مسکونی آغاز خواهد شد.

 

استاندار بوشهر خاطر نشان کرد: سهمیه دو سال نخست شهرستان دشتی ۱۰۰۰ واحد مسکونی بوده که تاکنون عملیات اجرایی ۷۵۰ واحد آغاز شده و ۲۵۰ واحد نیز تا پایان سال کلنگ‌زنی می‌شوند.

 

محمدی‌زاده از تحویل نخستین پروژه طرح جهش تولید مسکن تا پایان سال جاری در شهرستان دشتی خبر داد و تصریح کرد: پروژه ۸۴ واحدی شهرستان دشتی در مراحل پایانی ساخت است و به عنوان نخستین پروژه طرح جهش تولید مسکن در استان، کلید این واحدها تا پایان سال جاری در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد.

 

وی یادآور شد: برخی موانع از جمله تسهیلات بانکی و آورده متقاضیان از موانع این واحدهاست که بزودی مرتفع شده و واحدها تکمیل و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

 

استاندار بوشهر گفت: رضایت‌مندی مردم بویژه اقشار کمتر برخوردار، مهم‌ترین موضوع برای مدیریت استان است و تکمیل واحدهای مسکونی و تحویل کلید منازل به جوانان، موجبات رضایت خاطر مردم شریف استان را فراهم می‌کند.

 

انتهای پیام/

  • گروه خبری : استاندار
  • کد خبر : 28596
کلمات کلیدی
مجید رضایی
خبرنگار

مجید رضایی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

تنظیمات قالب