یکشنبه 07 خرداد 1402
«مهار تورم، رشد تولید»
آخرین بروزرسانی: 1402/03/06 14:36
  • 1402/03/03 - 13:46
  • - تعداد بازدید: 7
  • - تعداد بازدیدکننده: 7
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

پیام فرماندار جم به مناسبت سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر

فرماندار جم در پیامی با تبریک سوم خرداد ماه، سالروز حماسه آزاد سازی خرمشهر، این روز را نمادی از نصرت الهی و یادآور حماسه آفرینی ها، رشادت ها و دلاوری های رزمندگان برشمرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جم؛ سید محمد احمدپور فرماندار جم به مناسبت سوم خرداد ماه سالروز حماسه آزاد سازی خرمشهر پیامی صادر کرد‌.

متن پیام فرماندار شهرستان جم به شرح زیر است:

بسم اللّه الرّحمن الرّحیمٌ
إنْ ینْصرْکم اللّه فلا غالب لکمْ (ایه ۱۶۰ سوره آل عمران)


سوم خرداد ماه، سالروز حماسه آزاد سازی خرمشهر، نمادی از نصرت الهی و یادآور حماسه آفرینی ها، رشادت ها و دلاوری های رزمندگانی است که حاضر نشدند حتی یک وجب از خاک مقدس این سرزمین به دست دشمن بیفتد.

دشمنان جمهوری اسلامی در بیش از چهار دهه گذشته حتی یک لحظه دست از دشمنی بر علیه مردم ایران برنداشتند، زمانی که متوجه شدند توان مقابله نظامی با ملت همیشه سرافراز و در صحنه ایران اسلامی را ندارند، جنگ فرهنگی و اقتصادی را با اعمال تحریم‌های ظالمانه و تهاجم فرهنگی علیه ایران آغاز کردند، اما مردم ما با وجود تمامی فشارهای اقتصادی و معیشتی همواره در دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی تمام قد ایستاده‌اند و در این مسیر گوش به فرمان مقام معظم رهبری هستند.

اینجانب سالروز یوم‌الله سوم خرداد ماه را به خانواده معظم شهدا، جانبازان، آزادگان و به‌ ویژه دلاور مردان هشت سال دفاع مقدس در شهرستان جم تبریک عرض نموده و عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در سایه توجهات حضرت ولیعصر (عج) و رهنمود های مقام معظم رهبری از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

 

  • گروه خبری : فرمانداری جم
  • کد خبر : 36448

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

تنظیمات قالب

سامانه ی گفتگوی آنلاین