یکشنبه 09 بهمن 1401
تولید،دانش بنیان، اشتغال آفرین
آخرین بروزرسانی: 1401/11/09 19:49
  • 1401/11/02 - 08:26
  • - تعداد بازدید: 12
  • - تعداد بازدیدکننده: 12
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
فرماندار کنگان:

نگاه‌ها به اشتغال در کنگان تغییر کند/ لزوم تقویت آموزش‌های مهارتی

فرماندار کنگان گفت: ترویج فرهنگ فراگیری آموزش‌های فنی و حرفه ای در شهرستان یک ضرورت است، زیرا باعث تغییر نگاه در حوزه کارآفرینی و اشتغال می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کنگان، احمد غریبی در نشست با مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر اظهار داشت: آموزش‌های فنی و حرفه‌ای باید سرلوحه همه آموزش‌ها قرار گیرد.

وی اضافه کرد: ایجاد اشتغال پایدار با ترویج آموزش‌های مهارتی از مهم‌ترین برنامه‌های فرمانداری شهرستان کنگان در سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین بوده است،

فرماندار کنگان بر توسعه و تقویت آموزش‌های مهارتی بر اساس نیاز صنایع جنوب استان بوشهر در شهرستان کنگان تاکید کرد و افزود: تقویت آموزش‌های فنی و حرفه ای به رونق کسب و کار و کارآفرینی در بخش‌های مختلف شهری و روستایی شهرستان کمک می‌کند.

غریبی با تاکید بر اینکه تربیت نیروهای مهارتی برای ایجاد فرصت‌های جدید شغلی باید در دستور کار آموزش فنی و حرفه ای قرار گیرد، اضافه کرد: نگاه ما به آموزش‌های مهارتی فنی و حرفه ای در شهرستان کنگان زیرساختی، تسهیل گرایانه و حمایتی است که برای گسترش آن از همه ظرفیت‌های فرمانداری استفاده خواهیم کرد.

فرماندار کنگان با اشاره به جایگاه آموزش‌های فنی و حرفه ای در کارآفرینی و اشتغال در سطح استان بوشهر، تصریح کرد: وجود پل‌های ارتباطی میان مراکز آموزشی، صنعتی و تولیدی باعث می‌شود که مراکز فنی و حرفه ای به تربیت نیروهایی بپردازند که مورد نیاز بخش‌های تولیدی جامعه بوده و کارایی و توانایی آنها را در این مسیر افزایش خواهد داد.

 

انتهای پیام/

  • گروه خبری : فرمانداری کنگان
  • کد خبر : 28656
کلمات کلیدی
رضا زیارتی
خبرنگار

رضا زیارتی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

تنظیمات قالب