یکشنبه 09 بهمن 1401
تولید،دانش بنیان، اشتغال آفرین
آخرین بروزرسانی: 1401/11/09 19:49
  • 1401/11/01 - 15:28
  • - تعداد بازدید: 57
  • - تعداد بازدیدکننده: 48
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
در آیینی

روابط عمومی‌های برتر فرمانداری‌های استان بوشهر معرفی و تجلیل شدند

در آیینی روابط عمومی‌های برتر فرمانداری‌های استان بوشهر معرفی و تجلیل شدند.

روابط عمومی‌های برتر فرمانداری‌های استان بوشهر معرفی و تجلیل شدند.

به گزارش روابط عمومی استانداری بوشهر، در آیینی با حضور مدیر کل سیاسی و مدیر کل روابط عمومی استانداری بوشهر، روابط عمومی‌های برتر فرمانداری‌های استان بوشهر معرفی و تجلیل شدند.
 سعید حیدری مدیر کل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر در این آیین با اشاره به نزدیک بودن دهه مبارک فجر بر لزوم فعال شدن کمیته تبلیغات ستاد دهه فجر در شهرستان‌های ده‌گانه استان بوشهر تاکید کرد.

وی با تاکید بر لزوم گسترش جهاد تبیین در استان افزود: اطلاع رسانی خدمات دولت و نظام اسلامی به مردم، امر مهمی است که فرمانداری‌ها و دستگاه‌های اجرایی استان باید با جهاد تبیین به تشریح اقدامات و عملکرد دولت بپردازند.
 حیدری گفت: در ایام الله دهه فجر در تمام شهرستان‌های استان، شاهد افتتاح و یا آغاز عملیات اجرایی پروژه‌های متنوع عمرانی، اقتصادی، اجتماعی، ورزشی، آموزشی، فرهنگی، گردشگری و سرمایه گذاری و ... هستیم که در نشست خبری و رسانه‌ای، جزئیات برنامه‌ها و پروژه‌ها اعلام می‌شود.

مدیر کل سیاسی استانداری بوشهر بر لزوم ارتباط مدیران روابط عمومی‌ها با رسانه‌ها تاکید و خاطر نشان کرد: استفاده از قالب‌های خبری جدید و نوین اطلاع رسانی و استفاده از ظرفیت رسانه‌ای استان فارغ از جناح بندی سیاسی در دستور کار مدیران قرار گیرد.

وی با بیان اینکه جشن دهه فجر متعلق به همه مردم است گفت: دهه فجر و پبروزی انقلاب اسلامی، جشن مردمی است و کاری به جناح‌بندی‌های مرسوم ندارد و انتظار داریم آیین‌های دهه فجر در استان با شکوه هر چه تمام‌تر برگزار شود.

حیدری اضافه کرد: بدون تردید با افرایش کیفیت خدمات‌رسانی به مردم و جلب رضایت اقشار مختلف جامعه، برگزاری مراسمات نیز شیرین‌تر می‌شود.

در این آئین، روابط عمومی فرمانداری‌های شهرستان‌های دشتی، دشتستان و بوشهر به عناوین برتر در حوزه اطلاع‌رسانی و جهاد تبیین معرفی و تجلیل شدند.

انتهای پیام/

  • گروه خبری : مدیران ستادی
  • کد خبر : 28645
کلمات کلیدی
امین رجب زاده
خبرنگار

امین رجب زاده

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

تنظیمات قالب