یکشنبه 09 بهمن 1401
تولید،دانش بنیان، اشتغال آفرین
آخرین بروزرسانی: 1401/11/09 19:49
  • 1401/10/30 - 15:26
  • - تعداد بازدید: 95
  • - تعداد بازدیدکننده: 78
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

برگزاری میز حمایت خانواده و جوانی جمعیت در مصلی نماز جمعه بوشهر

میز خدمت با مشارکت دستگاه‌های مختلف اجرایی در مصلی نماز جمعه بوشهر تشکیل و به مراجعه‌کنندگان خدمات لازم در زمینه مشوق‌های قانون جوانی جمعیت ارائه شد.

میز خدمت با مشارکت دستگاه‌های مختلف اجرایی در مصلی نماز جمعه بوشهر تشکیل و به مراجعه‌کنندگان خدمات لازم در زمینه مشوق‌های قانون جوانی جمعیت ارائه شد.

به گزارش روابط عمومی استانداری بوشهر، در ادامه برپایی میز خدمت به صورت مستمر در مصلا نماز جمعه بوشهر امروز دستگاه‌های مختلف اجرایی از جمله بیمه سلامت، دانشگاه علوم پزشکی، اداره کل بانوان و خانواده استانداری، بانک‌های ملی، ملت، صادرات و تجارت، سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و درمان تامین اجتماعی پاسخگوی مطالبات مردم شدند.

مدیرکل بانوان و خانواده استانداری بوشهر با بیان اینکه میز خدمت در راستای حمایت خانواده و جوانی جمعیت برپا شده است اظهار داشت: به منظور دسترسی مردم به مدیرانی که باید در خصوص اجرای حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و حسن اجرا این قانون پاسخگو باشند و تسهیل فرایند بین دستگاهی برای کمک به مراجعات مردم برای پیگیری مطالبات میز خدمت در جایگاه نماز جمعه بوشهر ایجاد شد.

رقیه زنگنه‌نژاد افزود: در میز خدمت مسئولان بیمه درمانی، مجموعه دانشگاه علوم پزشکی و بانک‌های عامل حضور داشتند و این دستگاه‌ها مطابق قانون مسئول پیگیری و رسیدگی به مطالبات مردم در عرصه خانواده و جوانی جمعیت هستند.

وی ادامه داد: در این راستا سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی به واسطه موادی از قانون در زمینه مشوق‌های شاغلین در دستگاه‌های اجرایی در میز خدمات حضور داشت.

مدیرکل بانوان و خانواده استانداری بوشهر اضافه کرد: در آینده، دستگاه‌های اجرایی دیگر که در زمینه فرهنگ سازی و گفتمان سازی جوانی جمعیت مطابق قانون فعالیت دارند با حضور در میز خدمت پاسخگوی مردم خواهند بود.

انتهای پیام/

  • گروه خبری : مدیران ستادی ,گزارش تصویری
  • کد خبر : 28624
کلمات کلیدی
امین رجب زاده
خبرنگار

امین رجب زاده

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

تنظیمات قالب