یکشنبه 07 خرداد 1402
«مهار تورم، رشد تولید»
آخرین بروزرسانی: 1402/03/06 14:36
  • 1402/01/22 - 15:09
  • - تعداد بازدید: 152
  • - تعداد بازدیدکننده: 145
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
مدیر کل دفتر شهری استانداری بوشهر خبر داد:

اجرای ۲۳۰ پروژه شاخص عمران شهری در استان بوشهر

مدیر کل دفتر شهری استانداری بوشهر از اجرای ۲۳۰ پروژه شاخص عمران شهری در استان بوشهر خبر داد.

مدیر کل دفتر شهری استانداری بوشهر از اجرای ۲۳۰ پروژه شاخص عمران شهری در استان بوشهر خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی استانداری بوشهر، مجید محمودی در نشست شهرداران استان بوشهر اظهار داشت: در تعطیلات نوروزی، میلیون‌ها مسافر و گردشگر وارد استان بوشهر شدند که نحوه میزبانی شهرداران از مهمانان نوروزی مورد استقبال قرار گرفت.

 

 وی با بیان اینکه شهرداری‌ها خط مقدم استقبال و خدمات‌رسانی به گردشگران نوروزی هستند افزود: بحمدالله امسال شاهد رضایت‌مندی بیشتر مردم از حجم و کیفیت خدمات به مهمانان بودیم.

 

مدیر کل دفتر شهری استانداری بوشهرخاطر نشان کرد: رسیدگی به پروژه‌های عمرانی شهرداری‌ها مورد توجه و تاکید قرار دارد و شهرداران موظف به تکمیل طرح‌های نیمه تمام هستند.

 

محمودی با بیان اینکه تخصیص اعتبارات شهرداری‌ها نسبت به سنوات قبل کاملا متفاوت است گفت: نظارت دقیق و مستمری بر نحوه هزینه‌کرد و اجرای با کیفیت پروژه‌ها انجام شده و اجازه نمی‌دهیم، کیفیت طرح‌ها پایین بیاید.

 

مدیر کل دفتر شهری استانداری بوشهر ابراز داشت: در یکسال اخیر بیش از ۲ هزار و ۵۷۰ میلیارد تومان ارزش افزوده بین ۴۰ شهرداری توزیع شد و همچنین ۲۴۹ میلیارد تومان نیز از محل ده درصد ارزش افزوده ملی به شهرداری‌ها تخصیص یافت.

 

محمودی از اجرای ۲۳۰ پروژه شاخص عمران شهری در استان بوشهر خبر داد و تصریح کرد: در یکسال اخیر ۲۳۰ پروژه شاخص عمرانی در ۴۰ شهر استان اجرایی و عملیاتی شده که تکمیل آنها با جدیت پیگیری می‌شود.

  • گروه خبری : مدیران ستادی
  • کد خبر : 35450
کلمات کلیدی

تصاویر

محمودی مدیرکل دفتر شهری

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

تنظیمات قالب

سامانه ی گفتگوی آنلاین